projekt salonu
07
gru

Projekt i aranżacja wnętrza salonu

Projekt i aranżacja wnętrza salonu to nie lada wyzwanie. To właśnie w tym pomieszczeniu spędzamy najwięcej czasu, a jak wiadomo, wygląd pomieszczenia ma bardzo duży wpływ na samopoczucie człowieka. W trakcie projektowania przestrzeni zazwyczaj natknąć można się na różne problemy. Wiedzą o tym szczególnie osoby mieszkające w blokach. Niefortunnie umieszczone okno? Mniejsza przestrzeń spowodowana koniecznością poświęcenia jej na wyloty wentylacji i kominy? Zbyt mała ilość światła? To zaledwie niektóre problemy, z jakimi można spotkać się w przypadku samodzielnych prób urządzania pokoju dziennego.

Typowe problemy, na które trafisz w trakcie samodzielnej aranżacji salonu.

Do najczęstszych problemów, jakie napotkać można podczas aranżacji salonu, należy oczywiście jego powierzchnia i  brak oświetlenia. W przypadku mieszkań w bloku montowane okna są niewielkie, a salon często położony jest od strony wschodniej lub zachodniej, przez co w ciągu dnia wpada do niego niewiele słońca. Kolejnym problemem może okazać się wystająca ściana, w której znajdują się przewody wentylacyjne lub kominy. Z pomocą projektanta wnętrz takie miejsca mogą zostać szybko zakryte, a sam problemem może zmienić się w atut.

Projektowanie i aranżacja wnętrza salonu wspólnie z projektantem.

Skorzystanie z usług projektanta wnętrz może okazać się prawdziwym w Twoim przypadku strzałem w 10! Oszczędzisz sobie sporo nerwów. Wiem, w jaki sposób sprytnie zagospodarować przestrzeń tak, aby nawet najtrudniejsze do pokonania problemy zostały rozwiązane. Często zdarza się tak, że problematyczne miejsca stają się wręcz atutami pomieszczenia. Mierzę się z typowymi dla salonów problemami codziennie, dlatego w przypadku, kiedy nie masz już siły, ani pomysłów, jak urządzić swój nietypowy salon, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego — przejdź! Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a miejsce w salonie zostanie w pełni wykorzystane.