08
sie

Tak Tak, To my prowadzimy bloga.

TAK TAK, TO MY PROWADZIMY BLOGA.


Dwie siostry. Dwa charaktery. Różne pasje i zawody. Pomimo dużej różnicy wieku, znajomi nazywają je “siostrami ksero”. Dotąd chodziły różnymi ścieżkami, aż w końcu połączył je blog. Jedna jest tłumaczem języka angielskiego, ale pasjonuje się rękodziełem. Druga pracowała w biurze projektującym wnętrza i stwierdziła, że pora założyć swój biznes. Jej pasją jest wykonywanie wizualizacji i projekty wnętrz.

Eliza i Ania – to one będą prowadzić bloga i to z nimi będziecie się spotykać i omawiać wizje, pomysły. Będą was inspirować, zachęcać i motywować do działania. Obie z doświadczeniem w tworzeniu nowego i lepszego.

Eliza uwielbia szyć, robić na drutach i szydełkować. Swoją pasję odkryła na zajęciach w podstawówce, a Mama pokazała jej więcej. Próbuje, póki nie jest idealnie wykonane. Ze swoim perfekcjonizmem walczy dzielnie, ale zawsze sromotnie przegrywa. I znowu pruje…

Ania zaczęła szyć na maszynie w wieku 7 lat, kiedy Mama i starsza siostra spuściły ją z oczu dosłownie na moment. Projektowanie wnętrz całkiem nieświadomie zaszczepiła jej Mama, która miała wyjątkowo odkrywcze pomysły, jak na tamte czasy. Potrafiły we trzy przestawić pięć razy meble w salonie, póki nie było idealnie i po prostu inaczej. Tata chyba się przyzwyczaił do ciągłych zmian ;).

Ania projektuje wnętrza od 5 lat. Sporo projektów za nią, ale nieustannie się uczy. Wie, że każdy ma inne potrzeby i wymagania. Pyta, mierzy, szuka, wizualizuje. Czasem czyta w myślach. Wszystko po to, aby powstało wygodne, wyjątkowe wnętrze, dopasowane do upodobań i stylu życia mieszkańców.

Dodatki wykonuje Eliza. Jej szalone poduchy, unikalne koce i niepowtarzalne dywany nadają wnętrzom przytulności. Są to zawsze wyjątkowe przedmioty z wysokiej jakości materiałów. Powstałe z serca, z miłości i z pasji.

Przed Wielkanocą 2017 roku dziewczyny w końcu zdecydowały się zrobić TEN najważniejszy krok. Najlepiej tu i teraz. Jak najszybciej. I do tego razem, bo przecież obie chcą dzielić się z innymi swoimi umiejętnościami. I obie wiedzą, że to właśnie własnoręcznie wykonany gadżet daje każdemu z nas największą satysfakcję.

I wtedy powstały “Sama Radość” i “AIN Projektowanie wnętrz”. Dwie firmy, których misją jest dzielenie się wiedzą, dawanie radości i inspirowanie do zmian.

Na blogu dziewczyny pokażą Wam, jak własnoręcznie zrobić dywan, poduszkę lub ozdobić abażur na lampę. Podpowiedzą, gdzie znaleźć  fajne i ładne dodatki do wnętrz, oraz jak te wnętrza samodzielnie urządzić. Bez angażowania architekta, bez kredytu, bez stresu. Przecież wszyscy zasługujemy, by mieszkać pięknie.

Bądźcie z nami.  

anna i eliza