wnętrza prywatne

Aranżacja wnętrz i urządzanie mieszkań oraz domów

Mieszkania o mniejszym metrażu traktuję z dużym zaangażowaniem, szukając kompaktowych rozwiązań, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i eleganckie.

Duże mieszkania pozwalają na realizowanie projektów z większym rozmachem i swobodą. Gdy w grę wchodzą duże mieszkania, aranżacja wnętrz ma na celu:

  • podniesienie standardu oraz komfortu życia
  • stworzenie przestrzeni do relaksu i pracy
  • dopasowanie pomieszczeń do charakteru mieszkańców

Bez względu na metraż, urządzanie mieszkań traktuję jako misję. Projektowanie i aranżacja wnętrz to zadanie, któremu oddaję się bez reszty. Każdy projekt jest przecież wyjątkowy, bez względu na to czy pod moją opiekę oddajecie duże mieszkanie, czy lokal o mniejszym metrażu. Mieszkanie to nie miejsce na powielanie utartych schematów ani kopiowanie oklepanych trendów, które są wynikiem zmiennej i kapryśnej mody sezonowej. Stawiam na niebagatelny design, nowoczesność i ponadczasową klasykę, które dopasowuję do potrzeb i charakteru użytkowników. W pracy kieruję się przede wszystkim oczekiwaniami domowników, słucham ich uwag i włączam je do przygotowywanego projektu.

Usługi projektowania mieszkań skierowane są do wszystkich osób, które nie traktują swojej nieruchomości szablonowo, chcą się wyróżnić i poszukują czegoś więcej niż schematycznych, katalogowych rozwiązań.

Projektowanie i aranżacja wnętrz to mój główny zakres działalności zarówno w przestrzeni prywatnej, jak publicznej. Jako pełen pasji architekt wnętrz, urządzanie mieszkań i obiektów publicznych traktuję priorytetowo. Warszawa, wraz ze swoją bogatą ofertą nieruchomości, stawia przed Wami zadanie wyboru idealnego miejsca do życia, dla mnie jest natomiast źródłem inspiracji i nieskończonym polem do realizacji pomysłów.

aranżacja mieszkania

projekt mieszkania

biuro projektowe AIN Projektowanie Wnętrz

Biuro projektowe z siedzibą w Warszawie. Mózgiem, szefem i dyrektorem kreatywnym jest Anna Nieduszyńska, projektant wnętrz z 6-letnim stażem na trudnym, szybko rozwijającym się rynku projektowania wnętrz. Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, miłośniczka prostych i nowoczesnych rozwiązań, niebanalnego designu i wielkich zmian.

Skontaktuj się z nami

ul. Belwederska 10/24, 00-762 Warszawa Telefon:603 605 859 Email:biuro@ainprojektowanie.com www:ainprojektowanie.com
© Copyright 2018 - AIN Projektowanie Wnętrz