19
gru

Polski plecako-pokrowiec na snowboard NODE

Dzisiaj chcieliśmy przedstawić Wam produkt- polski produkt. Nie szyty małymi rączkami tylko przez polską firmę.  Uważamy, że należy wspierać polskie produkty i je promować. Bo jak nie my, to kto?

plecak node

Ten plecako-pokrowiec na snowboard NODE został zaprojektowany przez zapalonego snowboardzistę, który zawsze miał ten sam problem na stoku: Co zrobić z rzeczami, które warto mieć pod ręką, ale zwyczajnie przeszkadzają w  zimowym szaleństwie? I tak oto powstał w 100% przemyślany produkt: pokrowiec na snowboard, który po sprytnym złożeniu staje się praktycznym plecakiem na przydatne drobiazgi.

Aby zadbać o najwyższą jakość produktu, pokrowce szyte są w Polsce, z wysokiej jakości materiałów. Dla zapewnienia trwałości pokrowce serii point one powstają z impregnowanej tkaniny Polyester 600D, a dla uniknięcia zerwania szwów nici zastąpiono specjalną żyłką o zwiększonej wytrzymałości na zrywanie i przetarcia w porównaniu do tradycyjnych nici kaletniczych. Suwaki, klamry i paski wykonano z materiałów o podwyższonej odporności na mróz. Producentem plecako-pokrowców jest firma “Witan”, posiadająca bogate doświadczenie w szyciu toreb i różnego typu pokrowców narażonych na intensywną eksploatację.

Najważniejsze zalety plecako-pokrowca:

– nowatorski sposób składania – pokazany poniżej

– system nośny składający się z szelek i pasa biodrowego

– boczne kieszenie

– otwory umożlwiające przewleczenie linki

– wewnętrzne paski mocujące

– taśmy, haki, uchwyty i przywieszki ułatwiające codzienną eksploatację

Do pokrowca zmieści się deska o długości do 172cm.

Dopuszczalny ciężar sprzętu przenoszonego w pokrowcu: 10kg

Produkt występuje w 3 wersjach: Point ONE Classic, Point ONE Color, Point ONE Individual w kilkunastu możliwych kombinacjach kolorystycznych, więc spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie 😉

Po więcej producent zaprasza do siebie na stronę: http://www.nodeproject.pl

plecak node opis

 

plecak node różowy

 

Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czy ktoś już korzystał z tego plecaka? Jesteśmy bardzo ciekawe opinii.